NISSAN X-TRAIL

SINU PERELE LOODUD


Sportliku disaini ja rikkaliku lisavarustusega NISSAN X-TRAIL sobib ideaalselt nii argitoimetusteks kui linnast maale põgenemiseks.

OSTA NÜÜD NISSAN X-TRAIL, SAAD VANA AUTO EEST KUNI 3000 € ROHKEM!

* Pakkumine kehtib kuni 30.09.2017 Hind alates 21 990 € VARUSTUSTASEMED JA HINNAD

KINDEL JA TURVALINE VALIK

Uus NISSAN X-TRAIL on turvaline ja kindel valik igaks seikluseks, mis ootamas teie peret. Seda kinnitab ka ajakirja TopGear poolt X-Trailile antud tiitel „Parim pereauto 2015“ ning maksimaalne 5* tulemus Euro NCAP turvalisustestis.

 

Muretu sõidu eest hoolitsevad nutikad turvaabinõud nagu kurvi-, kiiruse-, liikluse- ja sõidureast kõrvalekaldumise hoiatused. Liikuva objekti tuvastus ja täiustatud pidurdusabi aitavad teil reageerida ja auto peatada välgukiirusel.

Seiklushimulisi aitab uudne infosüsteem NissanConnect ning nelikveosüsteem tagab täiusliku haarduvuse igasugustes tingimustes.

TIPPTEHNOLOOGIAST ÜMBRITSETUD

NissanConnect on võimas kombinatsioon audio, navigeerimise ja käed-vabad sidelahendustest ning on varustatud seikleja jaoks vajalike teenustega. Google Points of Interest©, liiklus- ja ümbersõiduinfo, parkimiskohtade ja tanklate info ning ilmateade on teie käeulatuses. Olge kursis teeoludega ja ühenduses sõpradega ning nautige sõitu!

Tänu 7-tollisele mitteläikivale puuteekraanile on süsteemi uskumatult lihtne kasutada.

ELEGANTSED JOONED JA SUJUVAD KAARED

NISSAN X-TRAIL on otsekui loodud seiklusteks. Stiilne aerodünaamiline disain, luksuslik sisustus ning elektriliselt avatav panoraamkatus teevad uuest NISSAN X-TRAILIST auto, mida ei saa märkamata jätta. Iseloomulikku välimust rõhutavad bumerangi kujuga tagatuled, LED-esituled ja uhked 19-tollised valuveljed.

ENNEOLEMATU SÕIDUMUGAVUS

Uue NISSAN X-TRAILI mugavus ja mitmekülgsus on piiritu. Kaaluta olekust inspireeritud istmed koos seljatoestusega tagavad mugava sõidu ka ebatasasel teel. Senisest suurem jalaruum suurendab mugavust.

Kaks lisa-reisijaistet tagaosas või nutikalt eraldi ruumideks jagatav suur pagasiruum annavad võimaluse erinevateks seiklusteks koos pere või sõpradega.

BRONEERI PROOVISÕIT

Proovisõit saab alguse Tallinna Fakto Auto salongist aadressil Osmussaare 10.

Võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust, et leppida kokku proovisõidu kuupäev ja kellaaeg.

Broneerimine õnnestus!